Сообщество не верифицировано администрацией ВКонтакте
Видимость
закрытое
Популярность:
У сообщества нет огня Прометея
Домен:
club6597545
Описание
Шановне товариство! Запрошуємо вас долучитися до експедиції в Єгипет і Мезоамерику!
Перша експедиція відбудеться в Єгипет влітку 2009 або зимою 2009/2010.
З підручників історії нам відомо, що в один і той самий час в Єгипті і Мексиці зароджуються перші в тих краях цивілізації – єгипетська приблизно у 3100 р. до н.е. і цивілізація ольмеків у 3113 р. до н.е. відповідно. Протягом свого розвитку ці цивілізації і їх наступники будують величні архітектурні споруди – піраміди і храми, які дійшли до наших днів.
Але чи правду пишуть у підручниках з історії? Чи справді давні єгиптяни могли за допомогою примітивних мідних інструментів ідеально обробити тверду кам’яну породу? Або чи могли індіанці Мезоамерики, не знаючи колеса, переміщувати величезні кам’яні блоки на десятки і сотні кілометрів?
Очевидно, що це неможливо. Давні споруди в Мексиці і Єгипті, в Перу і Індії – всі вказують на те, що їх будували представники високо розвинутої цивілізації або кількох таких цивілізацій, що наразі невідомі людству. Безперечно, давні єгиптяни, індіанці і індійці долучилися до розбудови цих споруд, але все це мало характер лише своєрідного ремонту – вони приходили на давні руїни, які залишила після себе працивізілація, і просто добудовували або реставрували їх так, як могли – маленькими необробленими каменями, що поміщені на глиняний розчин. Тому для багатьох давніх споруд є характерним, що нижня або внутрішня частина викладена великими обробленими каменями або ж ідеальною полігональною кладкою, а верхня або зовнішня частина – необробленими камінцями на глиняному розчині.
Також викликає подив схожість, а подекуди і абсолютна ідентичність технології кладки каменя незважаючи на географічну віддаленість між об’єктами. Невже це все ж таки була одна світова цивілізація?
Враховуючи вищеперераховані питання, мету експедиції можна сформулювати наступним чином – пошук слідів і фактів існування працивілізації, які були залишені в архітектурних пам’ятках Стародавнього світу.
В цій групі буде тривати реєстрація учасників експедиції. Учасником експедиції може стати будь-хто, хто цікавиться цією тематикою і власними очима хоче побачити та дослідити факти існування невідомої цивілізації. Особливо вітаються люди, що мають освіту і знання в наступних галузях:
– фізика
– історія
– філологія (англійська і іспанська мови)
– архітектура
– будь-яка технічна спеціальність
P.S.: В альбомах групи викладені ілюстрації.